Showbiz 14 Qershor 2021

Gati për pushime, mami Eliona ndan për ndjekësit foton e parë të pasaportës së Galës

Showbiz

Në muajin mars Eliona Pitarka u bekua me një engjëll që i ndryshoi totalisht jetën. Ajo solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzoi me emrin Gala. Që nga momenti i lindjes Eliona nuk është rezervuar dhe ka ndarë me ndjekësit foto të ndryshme të vogëlushes, ndonëse për jetën e saj private ajo është treguar në përgjithësi e rezervuar.

Së fundmi, aktorja e humorit ka zbuluar foton e pasaportës së vogëlushes të saj, ku duket një ëmbëlsirë e vërtetë. Eliona ka treguar se po bëhen gati për pushime, ndaj dhe i ka realizuar Galës imazhet për mjetin e identifikimit.


“Fotoja e parë për pasaportë e pupushes, po bëhemi gati për pushime”, ka shkruar aktorja krahas imazhit të bekimit të saj.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor