Showbiz 14 Qershor 2021

Mikesha apo jo? Më në fund Ingrit Gjoni flet për raportin me Çiljetën dhe çfarë po ndodh me shoqërinë e tyre 20 vjeçare

Showbiz

Janë përfolur shumë që nuk janë më shoqe sepse u bë disa kohë që nuk shfaqen bashkë në rrjetet sociale dhe ditët e sotme janë pikërisht këto të fundit që tregojnë shumë dhe për jetën private të personazheve.

E ftuar në emisionin “ Fermë” Ingrid Gjoni ka folur rreth zërave që qarkullojnë duke thënë:

“Ne kemi marrëdhënie shumë të mira. Rezultoi shoqe shumë e mirë 20 vjet, prandaj e mbaj akoma me fanatizëm shoqërinë. Çiljeta është si shpirt dhe bëhemi bashkë për të nxjerr kalamajtë”, u shpreh Ingriti.

Fakti që ato nuk postojnë asnjë fotografi apo video por shijojnë momentin nuk do të thotë që shoqëria midis tyre nuk ekziston më, përkundrazi shijojnë kohën midis tyre.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor