Aktualitet 11 Qershor 2021

Nëse keni plani për fundjavën, bëni mirë të shihni parashikimin e motit

Aktualitet

Sipas MeteoAlb, deri në mesditë vendi ynë do të jetë me kthjellime dhe vranësira të lehta. Orët vijuese shtojnë vranësirat duke krijuar mundësi për reshje, ku më të theksuara reshjet do të jenë ne zonat Jugore dhe Lindore. Ndërsa mbrëmja dhe nata përmirësojnë sërish kushtet atmosferike.

Temperaturat e ajrit do të mbeten konstante në mëngjes, por ulen ne mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 9°C deri në 30°C.

Era do te fryjë me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar në det dallgëzim 3 balle.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor