Showbiz 10 Qershor 2021

Gjithmonë pranë; Videot e Arminës dhe dhuratat e Shkëlzenit hodhën poshtë zërat për një ndarje...

Showbiz

Para disa ditësh Armina festoi ditëlindjen e saj të 30 dhe ndryshe nga herët e tjera fotografitë me të fejuarin e saj Shkëlzen Berisha nuk u publikuan menjëherë. Vetëm kaq mjaftoi që të gjithë të pyesnin nëse janë ende bashkë apo jo?

Ditët e djeshme ajo ka hedhur poshtë këto zera me një video nga festimet e ditës së saj në të cilat duket mjaft qartë dhe prania e Shkëlzenit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani)

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor