Showbiz 13 Maj 2021

Tani që lindi Galën, Eliona Pitarka vendosi të zbulojë edhe partnerin

Showbiz

Eliona Pitarka që prej lindjes së vajzës së saj Gala, në mars, nuk është kursyer me fotot dhe postimet e saj, por e kundërta ka ndodhur me partnerin e saj. Ajo gjithmonë është treguar diskrete duke ruajtur me fanatizëm privatësinë e tij.

Por ajo nuk e ka përmbajtur veten para një fotoje të ëmbël të tij me vogëlushen e tyre dhe ka dashur ta ndajë atë me fansat. E vogla shfaqet duke fjetur në kraharorin e të atit.

Epo, u desh të lindte Gaia që Elona Pitarka të na prezantonte me gjithë familjen. Në një intervistë në Instagram, Eliona ka rrëfyer se është martuar dhe ka tashmë 3 vite e gjysmë me partnerin. Të dy e kanë pritur shumë të lumtur lajmin e shtatzënisë dhe të dy dëshironin të kishin vajzë.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor