Showbiz 13 Maj 2021

4 vite me Kroin; Bieta dhe Albani zbulojnë surprizën që i organizuan për ditëlindje

Showbiz

Bieta Sulo nuk është vetëm një nga moderatoret më të dashura për shkak se e shohim përditë në ekranin e Tv por gjithashtu ajo mundohet të jetë sa më e pranishme me publikun me anë të rrjeteve të saj sociale.

Sot në ditën e lindjes së djalit të saj Kroi, Bieta ka zbuluar dhe surprizën që po e priste që në mëngjes.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo)

"Me kete surprize u zgjuam sot…4 vjetori i Kroit i beri me ne fund bashke te 4 gjysherit (pasi dy e kaluan dhe 2 u vaksinuan) Me sykat mbyllur shkuam lart dhe i gjetem familjaret me te afert e te dashur te mbledhur rreth tortes me Paë patrol squad te cilen kishim kaq dite qe e prisnim… ”, ka shkruar Bieta krahas postimit.

Kjo do të jetë një ditëlindje e bukur që ka bërë bashkë të gjithë familjen pas një viti të lodhshëm nga pandemia.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor