Showbiz 13 Maj 2021

Surpriza pas njëra tjetrës; Ditëlindja e Arbanës dhe Eduartit paska vazhduar 1 javë...

Showbiz

Në datën 7 Arbana dhe tashmë partneri i saj dhe babai i Diellit kanë festuar të dy ditëlindjen, pasi e kanë në të njëjtën ditë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

Festimet filluan në Milano ku Arbana publikoi dhe disa fotografi më lule në duar.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

Por nuk kanë ndaluar me kaq ashtu si ka shkruar dhe vet Eduardi në një fotografi “ Ditëlindja vazhdon si Viti i Ri, 1 javë”

Këto fjalë janë shoqëruar me fotografi të miqve dhe stafit të emisionit “ Dua të të bëj të lumtur”, në një drekë për të festuar sërish.

Kujtojmë se Arbana ka lindur më 7 maj të vitit 1983 dhe sot ka mbushur 38 vjeç, Eduarti ka lindur 4 vite pas partneres, pra ai mbush 34 vjeç.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor