Tendencat e fundit te modes 4 Maj 2021

5 ide për t'u përshtatur me trendet e fundit këtë pranverë, nga xhaketat deri tek fustanet

Tendencat e fundit te modes

Është zyrtare: Pranvera më në fund erdhi! Dhe bashkë me të, vjen një frymë krejt e re e tendencave për të provuar. Më poshtë keni disa ide për t'ju frymëzuar:

-Nuk jeni akoma gati për të shpërthyer me lulet që lulëzojnë dhe printimet super të ndritshme? Vendosini këto printe të kombinuara me ngjyrat neutrale!

-Përdorni bluzat ose këmishat me volum me një palë pantallona me bel të gjatë!

-Përdorni një shall me printe si një rrip për mesin tuaj dhe kombinojeni me një fustan të gjatë ose të shkurtër.

-Bëni një pauz nga xhinset blu dhe zgjidhni një tonalitet tjetër.

-Në vend të xhaketës së zezë zgjidhni një xhaketë lëkure me ngjyra pranverore!

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor