Kuriozitete 3 Maj 2021

Filmin e xhiruar nga India në Kinë e ndiqni sot në Tring

Kuriozitete

Jeckie Chan, një aktor të cilin të gjithë e adhurojmë dhe konsiderohet si ndër të paktët persona në botë që nuk mund ta urrejë askush (ose janë të pakët).

Sot ora 21:00 në Action HD do ta ndiqni me filmin “Në kërkim të thesarit” ku Xheku, profesori i njohur i arkeologjisë, së bashku me ekipin e tij janë në gjurmët e një thesari të humbur Indian. Por nuk janë të vetmit në kërkim të thesarit. Duke përdorur njohuritë e tij ai do të drejtojë ekipin e tij në një garë nëpër botë për të shpëtuar nga zhdukja një kulturë antike.

Mos e humbisni këtë super premierë! 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor