Tendencat e fundit te modes 28 Prill 2021

Rikthehet moda e viteve 2000; Xhinset me bel të shkurtër

Tendencat e fundit te modes

Një nga trendet më pak të pëlqyer është ai i xhindeve me bel të gjatë.

Në intervista të ndryshme personazhe të njohur të zilet krijojnë dhe vendosin trendet e reja kanë thënë gjithnjë se nuk do të donin që ky trend i viteve 2000 të rikthehet.

Mesa duket nuk i është plotësuar dëshira pasi këtë vit do të veshin sërisht këto pantallona!

Por modelet janë pak më ndryshe nga ajo që kemi parë vite më parë.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor