Aktualitet 20 Prill 2021

Tring flet me gjuhën e muzikës,Click: Kanali që do të jetë 24-7 me ju!

Aktualitet

Muzika prodhon një lloj kënaqësie pa të cilën njerëzit nuk do të bënin dot. Sepse ajo është shoqja jonë më e mirë kur jemi të lumtur, të dashuruar, të hidhëruar...Çdo grimë të këtyre ndjenjave e lidhim me  një melodi!

Click është kanali i platformës Tring i cili ofron një larmishmëri rrymash duke plotësuar shijet e gjithësecilit.

Ku ka më bukur se të nisësh ditën me Click Italian, ku magjia e këngëve italiane do t’i shtojë dozat e dashurësië ditës suaj, duke filluar nga ato më të vjetrat e deri tek këngët më të dëgjuara të viteve të fundit.

Click In The Morning është një tjetër “destinacion” për të kaluar një paradite frymëzuese, të qetë, plot motivim dhe energji pozitive!

Ikonat e muzikës shqiptare dhe asaj të huaj, disco ball, electro feel, loverdose, hip hop  e shumë të tjera do të jenë shoqëruesi juaj më i mirë në çdo ditë të javës dhe çdo orë të ditës!

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor