Tendencat e fundit te modes 14 Prill 2021

Kthim në fëmijëri; Aksesorët që po përdorin të gjithë VIPAT dhe mund t’i gjeni kudo

Tendencat e fundit te modes

Nëse ktheheni pas në kohë me siguri ju kujtohen varëset, byzylykët me lule apo rruaza të cilat i krijonim dhe vetë! Pikërisht këto janë rikthyer në modë për këtë pranverë dhe verë.

Nuk është e nevojshme t’i shihni nëpër pasarela pasi do të mund t’i shihni në qafën e shumë personazheve të njohur!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Brittany Xavier (@brittanyxavier)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha)

Përveç se mund të filloni t’i krijoni përsëri vetë gjithashtu mund t’i gjeni në të gjitha dyqanet e aksesorëve. Por diçka mos harroni në 2021 ky trend vjen me kombinimin e floririt dhe gurëve të çmuar për të qënë pak më i përshtatshëm me kohën!

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor