Tendencat e fundit te modes 12 Prill 2021

Si të veshim streçe në pranverën e këtij viti; Do të dukeni komode dhe bukur

Tendencat e fundit te modes

Të gjithë kemi streçe në dollapin tonë, qoftë për aktivitet fizik ose dhe për një shtëtitje. Tani këto streçe mund t’i përdorim dhe për të dalë dhe do të dukemi me shumë stil por njëkohësisht do të ndihemi komode. Mund t’i kombinoni në këto mënyra:

-Çorape të gjata dhe një jelek të ngrohtë sipër. Ky kombinim vjen nga “street style”

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by the shop twin (@theshoptwin)

-Nëse doni të vishni fustane por ende nuk është momenti të dilni pa geta, atëherë vishni një palë streçe floreale.

-Një xhaketë oversize dhe një pale këpucë të sheshta do ta bëjnë stilin tuaj klasik dhe sportiv në të njëjtën kohë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Stacie. (@missy_elz)

-Disa mënyra të tjera për t’i kombinuar janë:

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor