Tendencat e fundit te modes 29 Mars 2021

Nga të gjitha xhaketat e pranverës, ajo e xhinsit është më e bukura; Ja disa modele të reja dhe si t’i kombinoni

Tendencat e fundit te modes

Për disa pranvera është stina më e bukur, jo vetëm sepse vera dhe plazhi janë shumë pranë por sepse dhe veshjet janë më të bukur, sidomos xhaketat.

Një këmishë krahëve, një pardesy, një xhaketë lëkure apo edhe xhins të gjitha këto mund t’i kombinoni si të doni.

Ky artikull është pikërisht për këto të fundit dhe modelet më të reja që mund të gjeni këtë vit:

-Moda e vitit 2021 karakterizohet nga stili i viteve 80, xhaketat e shkurtra me mëngë të fryre dhe modele pak të ekzagjeruara. Gjithashtu këtë vit mund të eksperimentoni me xhaketat xhins me ngjyra dhe dizajn të ndryshëm.

-Nëse nuk pëlqeni eksperimentet, për ju ka gjithmonë xhaketë xhins me modelin klasik e cila është dhe më e lehta për tu kombinuar.

-Nëse keni një stil minimalit dhe me ngjyra neutrale për ju ekziston xhaketa xhins e bardhe e cila që nga ngjyra të sjell ndjesinë e pranverës.

-Po sikur xhaketa të transformohet në një këmishë? Ky është një nga trendet e reja që po pëlqehet shumë në modën e rrugës (street style).

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor