Showbiz 6 Mars 2021

Pas këtij dedikimi, Ermal Mamaqi sapo ''fitoi'' vendin e parë si burri më romantik i showbizit

Showbiz

Amarda Toska, një ndër figurat më të dashura të ekranit e jo vetëm, feston sot ditën e lindjes. Në 39-vjetorin e saj, sipërmarrësja e suksesshme, nënë e dy fëmijëve ka marrë dedikimin më të ëmbël nga bashkëshorti i saj. Ermali, që rrallëherë tregohet serioz në postimet e tij, sot ka zgjedhur mënyrën më të veçantë për t’i uruar ditëlindjen të dashurës së zemrës. 

Ai ka postuar një video në Instagram, ku shfaqet i lumtur në krahë të Amit, ndonëse kjo e fundit mendonte se thjesht do të bënin foto, krahasa së cilës ka shkruar: "Njeriu i vetëm që i lejoj të më kontrollojë humorin, lumturinë, jetën. Gëzuar dashuri. Sa më shumë rritesh ti, aq më shumë kuptoj që do bëhem një plak mistrec, që do më fshehësh librat, purot dhe konjakun se do të duash të shohim filma bashkë."

Epo, e meriton vendin e parë si burri më romantik i showbiz-it shqiptar, apo jo?

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial)

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor