Showbiz 4 Mars 2021

Keq e shëndoshë keq e dobët; Nevina Shtylla ka një përgjigje për të gjithë ata që e kritikojnë për pamjen e jashtme

Showbiz

Moderatorja bukuroshe, në daljet e saj në ekran ka qënë gjithnjë në formën më perfekte. Kjo gjë nuk mjafton për të gjithë ata që e ndjekin se nëse fiton disa kile më tepër e kritikojnë dhe nëse humbet më shumë se sa duhet ndodh përsëri e njëjta gjë.

Këtë herë ajo është dobësuar në mënyrë të dukshme dhe nuk kanë munguar komentet si këto:

“S’ka lezet aq e dobët.”

Epo ajo e ka një arsye dhe shumë të rëndësishme për këtë ndryshim dhe gjithashtu një përgjigje për të gjithë ata që ajo që dinë të bëjnë është vetëm të kritikojnë!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by NEVINA SHTYLLA ???? (@nevinashtylla)

“Njerëz të mirë. 2 javë me Covid, 5 ditë helmim, shto dhe një javë tjetër ftohje të lehtë, besoj e kuptoni përse s’jam në formën më të mirë dhe jam dobësuar. Për fat tani jam mirë me shëndet dhe po vazhdoj të kujdesem për veten, kilet shkojnë e vijnë. Kujdesuni të keni shëndet të fortë se janë kohë të vështira këto që po jetojmë”, është përgjigjur Nevina.

Ajo që ka rëndësi është që të kujdesemi për shëndetin e më pas për pamjen tonë!

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor