Showbiz 4 Mars 2021

Jo 1 po 2 detaje të rëndësishme që Meghan vendosi të tregojë nëpërmjet fustanit dhe tualetit në intervistën që mezi po e pret e gjithë bota

Showbiz

Është e para intervistë që është përfolur kaq shumë ende pa u dhënë në trasmetim. Në 7 Mars do të jepet intervista e Meghan dhe Harry me moderatoren Oprah Winfrey.

Deri tani kemi parë vetëm disa pjesë të shkurtra të kësaj interviste në të cilat paralajmërohet se do të jepen sekrete dhe informacione të pathëna më parë.

Përvec kësaj ajo që ka tërhequr vëmendjen e studiuesve dhe mediave kanë qënë dy detaje nëpërmjet të cilave Meghan ka dashur të tregojë disa gjëra.

Së pari ajo i ka lyer sytë njësoj si princeshë Diana në intervistën e famshme me CNN ku tregoi të gjitha gjërat rreth martesës së saj dhe problemeve që kishte kaluar.

Së dyti fustani i Meghan që ka zgjedhur për intervistën ka një mesazh të fshehur. Ai është i zi  por ka disa lule lotusi të cilat tregojnë një kuptim simbolik të ringjalljes.

Ringjallja e përditshme e lules së lotusit konsiderohet provë e vendosmëri për vullnetit të saj për të jetuar”, shkruajnë mediat e huaja.

Ajo dhe princi Harry gjithnjë kanë dashur të japin mesazhe nëpërmjet detajeve dhe duket se kjo gjë tani kuptohet nga studiuesit apo dhe gazetarët.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor