Showbiz 4 Mars 2021

As ekrani e as pushimet, kjo është arsyeja pse Floriana Garo u rikthye pikërisht tani në Tiranë

Showbiz

Edhe pse u bënë disa vite që Floriana Garo nuk është më pjesë e ekranit shqiptar, ajo vazhdon të mbetet një nga figurat më të dashura të medias për të cilën kemi shumë nostalgji. Ish-moderatorja e ''Jo vetëm modë" tashmë jeton e lumtur në Gjenevë me Enisin, avokatin e suksesshëm që i rrëmbeu zemrën dhe dy fëmijët e tyre, Adia dhe Priam.

Ditët e fundit ajo ndodhet në kryeqytet gjë të cilën e ka zbuluar vetë në Instagram, dhe sipas "Tirana post" arsyeja nuk janë pushimet e radhës e as rikthimi në televizion , por përfshirja në politikë.

Pikërisht siç e lexoni, vajza e njohur e ekranit mund të jetë pjesë e fushatës elektorale të Partisë Demokratike. Nuk është hera e parë që emri i Floriana Garos përmendet në sferën politike, pasi edhe në zgjedhjet parlamentare të 2017-ës pati zëra se ajo do të kandidonte në listën e qarkut të Tiranës, por ishte vetë ajo që përgenjështroi lajmin. Nuk e dimë akoma nëse do të bëjë të njëjtën gjë edhe tani, apo do të prezantohet krah Bashës, ndaj nuk na ngelet veçse të presim.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor