Showbiz 4 Mars 2021

"Do e festojmë ditën tënde të lindjes gjithmonë" Viola Spiro rikujton të atin 4 muaj pas ndarjes nga jeta

Showbiz

Moderatorja e njohur Viola Spiro ka humbur babain e saj nga Koronavirusi vitin e kaluar në moshën 63 vjeç. Së fundmi ajo ka ndarë në rrjetet sociale një video familjare, ku tregon momente të bukura që janë filmuar nga ditëlindja e të atit vite më parë kur ajo ishte mjaft e vogël

 “Më dhemb shumë që nuk je më këtu me ne, por ne do buzëqeshim me të gjitha kujtimet dhe kohërat e bukura që kemi kaluar. Do e festojmë ditën tënde të lindjes gjithmonë, ashtu siç kemi bërë bashkë babuçi im. Derisa të takohemi përsëri. Të dua shumë”, ishte mbishkrimi i videos.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by V (@violaspiro)

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor