Aktualitet 3 Mars 2021

Priste të martohej, COVID-19 i merr jetën 27-vjeçares

Aktualitet

Një 27-vjeçare humbi jetën për shkak të koronavirusit. E reja nga Berati, Ariola Sakollari, u infektua rreth tri javë më parë dhe u shtrua në spitalin e Beratit.

Por pasi gjendja e saj shëndetësore u përkeqësua, u dërgua në spitalin “Shefqet Ndroqi” në Tiranë.

E reja u fut në intubim dhe pavarësisht përpjekjeve të mjekëve, nuk mbijetoi dot. Mësohet se 27-vjeçarja ishte e fejuar dhe priste që të martohej së shpejti./Vizion Plus/

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor