Showbiz 22 Shkurt 2021

Matchy-matchy, Elia Zaharia dhe e vogla Geraldinë e nisën kështu javën e fundit të shkurtit

Showbiz

Bashkëshortja e Princit Leka Zogu, Elia Zaharia Zogu, ka uruar një javë të bukur e të mbarë për të gjithë, me një foto shumë speciale.
Ajo ka publikuar në rrjete sociale një fotografi ku duket se mban shtrënguar në krah princeshë Geraldinën e vogël.

E ulur në stol me gjelbërim rrethuar, Elia shihet se ka veshur një bluzë të njejtë me kostumin e vajzës.

“Javë sa më e bukur nga ne të dy shoqet që vishemi njësoj”, shkruan ajo krahas fotos.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor