Keshilla mode 11 Shkurt 2021

7 veshje për ditën e të dashuruarve, ja disa ide nëse dhe ju do festoni Shën Valentinin në shtëpi

Keshilla mode

Është e vështirë të zgjedhës një veshje  festash pa rënë në klishe, veçanërisht kur bëhet fjalë për Ditën e Shën Valentinit.  Ndoshta ky nuk është viti i duhur për festa por me siguri është ai i duhuri për të vlerësuar jetën dhe personat tonë të dashur. Kështu që, qoftë edhe në shtëpi më poshtë keni disa ide veshjesh dhe kombinimesh për 14 Shkurtin:

Fustan floreal: Lulet nuk dalin asnjëherë nga moda, ato e bëjnë një veshje të veçantë dhe mund të vishen në shumë raste të ndryshme.

Veshje sexy: Po kjo është dita perfekte për të eksperimentuar me veshjet tuaja dhe të guxoni pak më shumë!

Veshje me zemra, si simbol i ditës së të dashuruarve.

Nëse nuk doni të impenjoheni shumë mjaftojnë një palë pantallona me ngjyrë të ndezur dhe pjesa tjetër sa më e thjeshtë.

Thjeshtësia është seksuale: Kështu që xhinset e preferuara dhe një kanatjere mëndafshi do të ishin kombinimi ideal.

Kostum: Jo ai që vishni në zyrë por një tjetër me detaje të veçanta si ky më poshtë:

Në fund për ata që nuk duan të vishen në shtëpi, mund të zgjidhni pizhamet tuaja të preferuara dhe aksesorët më të bukur!

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor