Showbiz 23 Janar 2021

Blogerja Sara Karaj filmon një natë nga jeta e saj me bebe të sapolindur

Showbiz

Blogerja Sara Karaj dhe partneri i saj Darti Malaj u bënë prindër në fund të 2020-ës. Ata sollën në jetë një djalë me emrin Thomas i cili ka ndryshuar tërësisht jo vetëm ditët e tyre, por edhe netët. Me anë të një videoje në YouTube, Sara kësaj here ka ndarë përvojën e saj të natës me Thomasin, krahas përvojave të tjera të prindërimit që ajo i ndan shpesh me ndjekësit.

Ajo dhe Darti tregojnë si i kalojnë netët me një bebe tre muajsh, mes të qarave, ushqyerjes, ndërrimit të pelenave, por edhe buzëqeshjeve që i vogli i tyre u dhuron. Nëse keni nevojë për të krahasuar përvojat tuaja me ato të të tjerëve në organizimin e natës me një bebe të vogël, ndiqni videon e Sarës:

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor