Showbiz 23 Janar 2021

Disa ditë më parë mbushi 1 vjeç, Lorik Cana poston foto me Enkeleidën

Showbiz

Një vit më parë, ish-kapiteni i Kombëtares Lorik Cana, u bë baba për herë të dytë me vajzën e tij. Ai dhe Monica e quajtën Enkeleida, një emër tipik shqiptar, ashtu si djali i tyre, Boiken.

Loriku duket shumë i lidhur me të bijën dhe sot ka postuar një foto me të, disa ditë pas ditëlindjes së saj të parë. E veshur me tuta dhe një jelek gri, ajo është një vogëlushe bullafiqe të cilën prindërit ende nuk kanë vendosur t’ia tregojnë fytyrën. Edhe djalin, Boikenin, deri tani e kanë nxjerrë vetëm me kurriz pasi Loriku beson tek traditat e vjetra shqiptare të syrit të keq.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lorik Cana (@lorikcana)

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor