Showbiz 22 Janar 2021

Elifi dhe Omeri rikthehen së bashku, ja ku do të mund të shihni çiftin tuaj të preferuar

Showbiz

Seriali “Diamante dhe dashuri” ka qënë një nga më të preferuarit e publikut jo vetëm në Turqi, por dhe në botë. Gjithashtu personazhet kryesorë Elifi dhe Omeri vodhën zemrat e shumë teleshikuesve, të cilët do të donin t'i shihnin sërish bashkë. Nuk keni pse prisni më gjatë, dyshja e suksesshme e ekranit do të rikthehen bashkë me një serial të ri me emrin “Sefirin Kizi”.

Në një postim në rrjetet sociale, Tuba ka shkruar:

“Po filloj një udhëtim të njohur por krejt të  ri. Ish-partneri im i dashur (në kinematografi) Engin, skenaristi, shoqja ime Eylem, Emre, të cilin e kam takuar në vitet e para në këtë sektor, kam kënaqësinë për të punuar përsëri me Star TV, i cili ka pritur shumë projekte më parë, ndiej entuziazmin e takimit me ju me një karakter krejt të ri … E hapur për të gjithë ne. Shpresoj të jetë një përvojë e paharruar.
Shihemi se shpejti.. 

Ajo do të zërëvendin e Neslihan Atagül e cila do largohet nga seriali për shkak të problemeve shëndetësore. Lajmin e ka ndarë me ndjekësit e saj edhe vetë Tuba në rrjetet sociale ku shprehet entuziaste për rolin e saj dhe faktin se po punon me miq të vjetër.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor