Showbiz 18 Janar 2021

Pasi ta shihni do kuptoni kujt i ngjan Efehani, Almeda ndan foton e vjetër me fansat e saj

Showbiz

Almeda tashmë është në pritje të ëmbël por dhe mami i një djali shumë të bukur me emrin Efehan.  Familja e saj është shpesh e pranishme në rrjeter sociale, ndryshe nga personazhe të tjerë të njohur që preferojnë ta mbajnë jetën më private.

Ajo ndan me fansat foto  nga më të ndryshmet dhe kështu ka berë dhe këtë herë duke plotësuar kërkesën e njërit prej tyre.

Kjo fotografi nga fëmijëria e Almedës na konfirmoi se Efehani është një kopje e saj!

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor