Showbiz 17 Janar 2021

Klea Huta rrëfen fjalën e parë që tha Krid dhe sipas supersticiozëve do të thotë...

Showbiz

Pas ardhjes në jetë të djalit të tyre, Krid Elgit Doda dhe Klea Huta ndajnë vazhdimisht në rrjetet sociale momente me të. Në një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në Instastory, Klea Huta ka ndarë një video ku rrëfen se Krid ka thënë fjalën e parë “Bababa”. Ndërsa sot ai ka shqiptuar fjalën “mamama”, por Klea dhe Elgiti nuk kanë arritur ta fiksojnë me kamera atë moment.

“Supersticiozët do thonë që të dytin e ke çun” , shkruan Klea duke komentuar me humor fjalët e të birit.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor