Showbiz 17 Janar 2021

Jonida Vokshi gdhend në trup një tatuazh për Emin

Showbiz

Këtë fundjavë Jonida Vokshi ka marrë pak kohë për veten dhe ka bërë dy tatuazhe: një në kyçin e dorës dhe një në shtyllën kurrizore. Në kyçin e dorës, ajo ka shkruar në mënyrë shumë elegante emrin e vogëlushes së saj, Emi. Kurse në tjetrin, në shtyllën kurrizore, ka shkruar ‘Thank you God’, Faleminderit Zot për të shprehur se sa mirënjohëse është për Emin, familjen dhe çdo gjë tjetër në jetë.

Ndryshimet e lookut për Jonidën filluan para disa ditësh me prerjen e balukeve, sot me tatuazhet dhe nuk e dimë se ç’ka në plan tjetër bukuroshja e ekranit.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor