Showbiz 16 Janar 2021

Shkurt dhe qartë, bukuroshi Can Yaman ua mbylli gojën atyre që bëjnë thashetheme me këto fjalë

Showbiz

Aktori i njohur turk me origjinë shqiptare, Can Yaman, është në një lidhje tashmë. Diletta Leottea është vajza fatlume që i ka rrëmbyer zemrën aktorit dhe lajmin e bënë të ditur vetë mediat italiane. Gazeta ‘Chi’ publikoi e para disa foto dhe video ku çifti dukej duke u puthur dhe përqafuar.

Dyshja, sipas tyre, ka kaluar pesë netë në një nga hotelet e Romës. Mirëpo, pas lajmeve për këtë romancë ka reaguar edhe aktori Can Yaman, i cili ndau me ndjekësit ne InstaStoryn e tij një mesazh të koduar ku shkruante ''Është puna ime, pikë!''

Me sa duket, aktori është irrituar nga lajmet që kanë qarkulluar së fundmi për të dhe bukuroshen italiane Diletta.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor