Showbiz 16 Janar 2021

Brenda festës së Enkeleidës; Lorik Cana dhe Monika tregojnë detaje nga ditëlindja e vajzës së tyre

Showbiz

Dje vajza e Lorik Canës dhe bashkëshortes së tij Monikës ka festuar 1 vjetorin e lindjes. Babi i saj Loriku është përgjithësisht i rezervuar përsa i përket familjes dhe sidomos për djalin Bojken dhe vajzën e tij Enkeleida.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lorik Cana (@lorikcana)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lorik Cana (@lorikcana)

Ka qënë Monika ajo që ka zbuluar disa detaje nga organizimi i festës për ditëlindjen e vajzës.

Tullumbace me ngjyra, shumë piktura dhe patjetër një tortë për vitin e parë të lindjes së dashurisë së tyre më të madhe! Hidhini një sy fotografive më poshtë

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor