Showbiz 15 Janar 2021

Për t’i bërë qejfin Gentës ja ç’tatuazh ka bërë i dashuri i saj

Showbiz

Genta Ismajli dhe i dashuri i saj nga Turqia, Huseyin Usta po shijojnë prej kohësh dashurinë e tyre larg publikut shqiptar. Megjithatë, këngëtarja ndan për fansat çdo moment nga jeta dhe udhëtimet e tyre së bashku. Me një postim të fundit, ajo i ka surprizuar të gjithë kur zbuloi ç’tatuazh mbante Usta në krah. Ai kishte bërë shqiponjën me dy krena, simbolin tonë kombëtar. Për t’i bërë qejfin Gentës apo se e ka për zemër këtë simbol, nuk e dimë, por një gjë është e sigurt: Usta është nga fshati i gruas.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor