Showbiz 15 Janar 2021

Eneda Tarifa na tregon foton e tre njerëzve që e bëjnë të ndihet me fat

Showbiz

Në një nga intervistat në InstaStory, dikush e ka pyetur Eneda Tarifën se cilat janë gjërat që e bëjnë të ndihet me fat.

Dhe këngëtarja ka postuar foton e tre njerëzve më të dashur të jetës së saj: vajzës dhe dy prindërve. Me këtë rast njohëm edhe prindërit e saj të cilët nuk na i kishte prezantuar më parë.

Nga atmosfera, duket se fotoja është shkrepur gjatë festave të fundivtit.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor