Showbiz 15 Janar 2021

E shohim rrallë në ekran, por gruaja e Lul Bashës paska qenë një tullumbace e vogël fëmijë

Showbiz

Në ndryshim nga Linda Rama, bashkëshortja e konkurrentit kryesor të partnerit të saj në politikë, Aurela Basha nuk është shfaqur në asnjë studio televizive deri më sot. Madje për të dimë pak gjëra, përpos faktit që ajo dhe kreu i PD-së u njohën në bankat e shkollës së mesme "Sami Frashëri" për të lidhur më pas kurorë në fillim të viteve '2000.

Megjithatë kohët e fundit, zonja Basha është bërë shumë aktive në rrjetet sociale. Ditën e djeshme, ajo ka uruar të atin për ditëlindje në një mënyrë tejet të veçantë. Aurela ka postuar në Instastory një foto ku shfaqet së bashku me të atin, të cilën e ka shoqëruar me këngën labe “Balluket e ballit moj”.

Në këtë mënyrë me plot humor, ajo ka nxjerrë në pah edhe “look-un” e saj të lezëtshëm gjatë fëmijërisë, tamam si një tullumbace e vogël “Edhe 100 tata#ditelindjaebabit #happybirthday”, shkruan Aurela Basha përbri fotos ku shfaqet me bishtaleca e fjongo.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor