Showbiz 15 Janar 2021

Tani që ia tha edhe vajza, Aurela Gaçe u bind vërtetë që është e....

Showbiz

Aurela Gaçe njihet jo vetëm për zërin e saj shpërthyes, por edhe si një nga personazhet që ka eksperimentuar aq shumë me pamjen e saj, aq sa siç shfaqet një herë, nuk shfaqet herën tjetër.  Mirëpo, me kalimin e viteve, jo të gjithë e kujtojnë se si ka qenë këngëtarja në të shkuarën.  Të kuqe, të zeza, blu, rozë, Kaçurrela, të drejta, me onde, tullace etj, Aurela nuk ka lënë asgjë pa provuar dhe gjithmonë ka ardhur ndryshe, madje duke thyer shpeshherë tabutë për kohën.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar disa foto, të realizuara në vite të ndryshme, të cilat dëshmojnë se sa shumë ka ndryshuar për shkak të look-ut të saj. Krahas fotove, Aurela ka treguar se këto imazhe ia ka treguar dhe vajzës, së cilës i ka rënë në sy “çmenduria” e së ëmës për të eksperimentuar në pamje.

 
 
 
 
 
Visualizza questo post su Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Un post condiviso da Aurela Gace (@aurelagaceofficial)

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor