Showbiz 15 Janar 2021

Nuk bëri asnjë foto gjatë shtatzënisë, por sot Arbana tregoi arsyen e fortë pse nuk e tregon barkun e rrumbullakosur

Showbiz

Nëse do kthemi pas në kohë, Arbana Osmani dhe në shtatzëninë e parë dhe në të dytën nuk ka treguar asnjë fotografi me barkun e rrumbullakosur. Të gjithë kishim menduar se arsyeja ishte që donte jetën e saj private ta mbante sa më larg, por mesa duket qenka diçka më e rëndësishme se kaq.

Në disa prej pyetjeve dhe komenteve që i janë bërë së fundmi në Instagram, dikush i shkroi moderatores  “Ti i urren fotografitë kur je shtatzënë”

Përgjigja e moderatores ishte: “S’më pëlqen të më shohin shtatzënë në rrjete sociale duke qenë se kjo mund të prekë shumë femra që kanë probleme me infertilitetin dhe e di sa e rëndë mund të jetë kjo. Kaq e thjeshtë.”- shkruan Arbana e cila meritoi respektin e të gjithëve me këtë përgjigje.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor