Showbiz 14 Janar 2021

Jonida Vokshi preu balluket dhe na riktheu menjëherë në vitet e gjimnazit

Showbiz

Baluket janë një nga trendet më popullore të flokëve për momentin dhe një nga ato që s’u mendua dy herë për t’i prerë ishte Jonida Vokshi. Por gazetarja jo vetëm i dhuroi vetes një look trendy, por zbriti menjëherë në vitet e gjimnazit. Dhe padyshim komplimentet nga ndjekësit nuk i kanë munguar.

‘Gjeni ndryshimin’ shkruan ajo krah videos, i cili është i dukshëm në fakt dhe me siguri do të zilepsë shumë vajza të presin baluke.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial)

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor