Showbiz 14 Janar 2021

I përlotur si asnjëherë më parë; Niko Komani flet për mamanë dhe na emocionoi të gjithëve

Showbiz

Niko Komanin përveç se në projektet e shumta me siguri e keni parë dhe në Revistën Living me punët e tij të mrekullueshme dhe bashkëpunimet për kopertinën!

(Foto nga revista Living) 

Ai është një nga stilistët më të talentuar shqiptarë dhe pse në një moshë shumë të re.

E kemi parë rrallë herë të flas për jetën e tij private dhe pothuajse kurrë për familjen.

I ftuar në emisionin “ E ardhmja është vajzë” ai për herë të parë ka ndarë me moderatoren marrëdhënien që ai ka me mamanë e saj. Aq e dashur është ajo për Nikon sa duke folur për të është emocionuar dhe sytë  i janë mbushur me lot:

"Do doja të falënderoja mamanë time që është krahu im, se unë jam fëmijë i vetëm dhe e kam trajtuar gjithmonë si motër, si shoqe. Emocionohem shumë kur flas për të. E dua pafund. Jam shumë i lumtur që jam djali i Gabrielës. Edhe pse them ndonjëherë dua që fëmija im i parë të jetë djalë, mendoj se nuk do ketë kurrë lidhjen që kam unë me mamanë time. Jam shumë i lumtur të flisja për të në një emision të tillë, dedikuar gjinisë së bukur”, u shpreh Niko i emocionuar.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor