Showbiz 13 Janar 2021

Vit i ri, look i ri për Angelina Jolie

Showbiz

Ikën ato vite rebele kur aktorja provokonte tapetin e kuq me buzëkuqët e saj të errët dhe tattoo-të që binin në sy: Aneglina Jolie, sot 45 vjeç është një grua dhe një nënë elegante dhe prerja e re medium e flokëve, është demonstrimi më konkret.

2021-shi duket se ka filluar në mënyrën më të mirë për Angelina Jolie e cila këtë javë është fotografuar duke bërë shopping në Los Angeles bashkë me dy vajzat Shiloh dhe Zahara. Përveç siluhetës perfekte dhe look-ut über chic me fustan midi ngjyrë akulli dhe shapka mules, ajo është shfaqur dhe me një stil të ri flokësh medium me vijë në mes që duket sikur e ka bërë me vizore. Si thoni për ta provuar dhe ju një nga trendet më cool për vitin 2021?

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor