Showbiz 13 Janar 2021

“ U grimova dhe qesha në të tretat e mamit, nuk di ku e gjeta forcën", Fiori Dardha flet për herë të parë pas dhimbjes së madhe

Showbiz

Para 1 jave mes dhimbjes, Fiori ka postuar në Instagram një dedikim emocionues për nënën e saj, e cila u nda nga jeta pas një beteje të gjatë me shëndetin. (Lexo këtu)

Ditën e sotme ajo ka treguar forcën si një grua, por dhe vajzë duke u munduar të vazhdojë jetën dhe pas një humbjeje kaq të madhe. Por si gjithnjë ka patur nga ata njerëz që e kanë kritikuar për një rifillim jete shumë të shpejtë, kështu që Fiori u ka kthyer një përgjigje të gjithëve:

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor