Showbiz 13 Janar 2021

Zbulohet lidhja sekrete e Can Yaman, ja kush është vajza e njohur që i ka rrëmbyer zemrën

Showbiz

Aktori Can Yaman është përfolur shumë për lidhje të ndryshme që në momentin që fama e tij arriti kulmet dhe jashtë Turqisë. Ai gjithnjë ka preferuar që jetën private ta ketë jashtë kamerave dhe të mos jap shpjegime.

I ftuar disa herë në emisionin italian “ verissimo” për shkak së një nga serialet ku ai ka luajtur është bërë shumë i njohur, Can tashmë përflitet të ketë një lidhje me një gazetare italiane.

Diletta Leotta gazetarja e sportit është e dashura më e re e aktorit, sipas mediave italiane.

Moderatorja radiofonike Anna Pettinelli  ishte ajo që dha lajmin e para në një emission të sajin dhe tha gjithashtu se burimi ishte shumë i sigurt.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor