Keshilla bukurie 4 Janar 2021

Chanel, aroma që të bën unike!

Keshilla bukurie

Ky vit e ka sjellë Chanel në treg me aroma dhe fragranca të reja intense dhe të freskëta, mashkullore dhe femërore.

Blue de Chanel është një parfum i cili në spërkatjen e parë të sjell aromën e drurit të sandalit dhe më pas hapet më një aromë të freskët, idelae për meshkujt që duan të transmetojnë qëndrueshmëri dhe vetëbesim!

Sugjerimi ynë i parë është pikërisht ky parfum.

Këtë produkt e gjeni në formatin spray 20ml i cili ju ofron edhe prakticitet gjatë udhëtimeve tuaja. Një mik i cili do të jetë me ty kudo, në udhëtime apo  aktivitete sportive duke ju dhuruar vetëbesimin që ju duhet!

Setet janë me një dhe dy produkte!

N°5 HOLIDAY 2020

Këtë peridhë pushimesh dhe festash Chanel vjen me një surprizë.

Ju ftojmë të zbuloni 5 aromat esenciale të parfumit tradicional Chanel 5!

Tani do të keni 5 mënyra për të provuar fragranca intense!

5 mënyra për të lënë "gjurmën" tuaj kudo ku shkoni!

5 mënyra që do t’ju kujtojnë se çdo detaj është i nevojshëm për të krijuar diçka të jashtëzakonshme si Chanel!

N.o 5 është një aromë florale e një shisheje minimaliste që tërheq shumë vëmendje për shkak të design.

Gjatë periudhës së pushimeve kjo seri produktesh është padyshim një limited-edition.

Chanel Shower Gel - është një larës kremoz i cili në çdo larje ushqen lëkurën duke i dhënë një butësi mëndafshi! Ajo që e bën edhe më të veçantë këtë produkt është shishja dhe paketimi.

THE BODY LOTION - Locioni i trupit nga Chanel është një bazë e domosdoshme ditore për ti dhënë lëkurës tuaj hidratimin e nevojshëm. Një formulë e pasur më trëndafil, jaseminë dhe ingridientë të tjerë aktivë, do ti japë për 8 orë shkëlqimin dhe hidratimine  nevojshëm lëkurës tuaj!

 

THE BODY CREAM - Kremi për trupin N ° 5 siguron një përvojë të mrekullueshme dhe është intensivisht hidratues. Cilësia e saj e pasur, sensuale mbështjell lëkurën në butësi dhe e mban atë freskët  për 8 orë. Krem, i pasuruar me një përbërës aktiv që rrjedh nga trëndafili dhe jasemini, në mënyrë delikate zgjat gjurmën N ° 5.

Deodoranti

Një vel i menjëhershëm i freskisë për mirëqenien e qëndrueshme, Deodorant N ° 5

Ky sugjerimi ynë do ju bëj të ndjeni lëkurën të aromatizohet lehtë. Ky produkt është I  vendosur në një shishe të errët. Deodoranti  do të bëhet padyshim rutina juaj. Ai u formulua me shënime delikate, të freskëta që në mënyrë të përkryer plotësojnë buqetën me lule te N ° 5.

THE HAIR MIST – kujdesi i flokeve

Kjo është prekja e fundit e joshjes për të mbushur flokët me aromën delikate të N ° 5. Në një shishe qelqi transparente, e mbuluar me brymë, formula e saj e pasuruar me një aktiv të ri, përbërësi që rrjedh nga trëndafili dhe jasemini, i bën flokët të butë dhe me shkëlqim.

Do të dashuroheni me flokët dhe veten tuaj.

Na besoni!

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor