Showbiz 1 Dhjetor 2020

"Bab' e bir" Erion Veliaj sapo na zbuloi një copëz të Kajanit të rritur

Showbiz

Tirana është futur në atmosferën e festave të fundvitit, pavarësisht pandemisë. Kryeqyteti është zbukuruar hijshëm me ngjyrat dhe dekorin e festave të fundvitit, duke ngrohur sadopak atmosferën në këto ditë të vështira. Dhe më shumë nga të gjithë, ngjyrave dhe dritave të festave iu gëzohen fëmijët.

Edhe kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, nuk i ka rezistuar dot kërkesës së Kajanit të vogël për të hipur në karusel, çast të cilin e ka fiksuar edhe në një fotografi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
“Bekim!   #BabeBir   #FestatNeTirane”, shkruan Veliaj ne foton e publikuar në rrjetet sociale.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor