Showbiz 30 Nëntor 2020

Vajzë apo djalë? Almeda Abazi ka treguar detajin që zbulon gjininë dhe vështirësitë e shtatzënisë së dytë

Showbiz

Bukuroshja me origjinë shqiptare që tashmë jeton në Turqi prej vitesh dhe është martuar me aktorin e njohur turk Tolgahan,është në pritje të fëmijës së dytë.

Almeda dhe Tolga u bënë prindër për herë të parë të një djali me emrin Efehan pak vite më parë.

Para disa ditësh çifti zbuloi se janë në pritje të një bebi të dytë (lexo këtu)

Almeda ka dhënë një detaj që ndodhta zbulon gjininë e fëmijës që po presin. Në disa pyetje që i është përgjigjur në rrjetet sociale ajo ka thënë:

“Shtatzënia me Efe ka qenë shumë e mbarë, ka qenë shumë e lehtë. Ndërsa këtë radhë e kam pak të vështirë se dua gjithë kohës të fle, nuk ndihem shumë mirë dhe po më shkruajnë të gjithë se kur ndodh kështu do të thotë se është vajzë”, është shprehur Almeda.

Mesa duket as Almeda nuk e ka parë ende gjininë, mbetet për tu konfirmuar më vonë.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor