Showbiz 29 Nëntor 2020

Manjola Nallbani pozitive me COVID "Jam e izoluar në shtëpi, shpresoj t'i rikthehem normalitetit së shpejti."

Showbiz

Listës së personazheve të njohur që janë prekur nga Covid-19 i është shtuar edhe këngëtarja e njohur, Manjola Nallbani

Lajmin e ka bërë me dije vetë këngëtarja me anë të një njoftimi në Instagram, në një postim ku ajo shfaqej në emisionin “Shiko Kush Luan” që u transmetua mbrëmjen e djeshme.

Nallbani thotë se e ndoqi programin si spektaktore nga shtëpia, pasi ka rezultuar pozitive me Covid-19 dhe është izoluar, ndërkohë episodin e “Shiko Kush Luan” e kanë regjistruar disa ditë më parë.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor