Showbiz 28 Nëntor 2020

“Si më spiunoi doktoresha, kur shkova të abortoja fëmijën”, moderatorja e njohur shqiptare i lë të gjithë pa fjalë

Showbiz

Moderatorja Gerta Gixhari, e cila është motra e aktores Olta Gixhari i ka befasuar të gjithë me deklaratën që ka bërë së fundmi.

Ajo ka rrëfyer përballë moderatores Ester Bylyku, një copëz të së shkuarës së saj.

Gerta foli për shtatzëninë me djalin e dytë, dhe u shpreh se në atë moment nuk ishte gati për një fëmijë tjetër: “Nuk i tregova as bashkëshortit dhe as familjes sime për shtatzëninë, por u nisa drejt doktoreshës që është kujdesur për vite për mua, dhe mora vendimin ta hiqja fëmijën.

Ajo u përpoq të më bindte duke më thënë se fëmija i dytë është më i lehtë se i pari, më kërkoi të mendohesha dhe u nisa për shtëpi. Ndërkohë që ajo telefonon bashkëshortin tim dhe e njofton për gjithçka. Ai telefonon familjen time dhe së bashku organizojnë një festë. Nuk vihej në diskutim që të hiqja fëmijën”, - u shpreh ajo.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor