News 28 Nëntor 2020

Parashikimi i motit për ditën e sotme, ja si do të ndryshojnë temperaturat

News

Pjesa e parë e ditës do mbizotërohet nga kthjellime dhe vranësira kalimtare. POR pjesa e dytë e ditës sjellë shpeshtim të vranësirave në të gjithë vendin.

Parashikohet që edhe nata të vijojë në të njëjta kushtet amosferike.

Temperaturat e ajrit rriten në mëngjes por ulen në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 0°C deri në 18°C.

Era do fryjë mesatare me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar dallgëzim 3 ballë.

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor