Showbiz 27 Nëntor 2020

Adrola Dushi rrëfen kur vërtetoj se ekzitonin mrekullitë: Para 7 vitesh..

Showbiz

Kohën më të lumtur, Adrola e kalon pranë një njeriu të vetëm. Bëhet fjalë për djalin e saj, i cili ka festuar dje ditëlindjen.

“Para 7 vitesh, në këtë datë dhe këtë orë unë preka mrekullinë me dorë. O Fryma ime, m’u befsh 100 vjeç. Ma gezofsh çdo ditë në jetë se perveçse je gjeja më e bukur që me kanë parë sytë, je dhe njeriu më i shenjtë që unë njoh. Ti erdhe si bekim në jetën time, se, pavarësisht çdo gjëje që sjell jeta unë e di që me duhet të qëndroj e fortë pikerisht që syve të tu plot jetë t’mos ju humbasë shkëlqimi. Asnjë natë nuk mund t’i mbyll sytë pa falenderuar zotin për ty. Ti je jeta ime, shoku më i mirë i mamit dhe në të dy bashkë do ja dalim në çdo gjë. Happy birthday biri im!”, ka shkruar Dushi krah urimit për të birin i cili ka mbushur 7 vjeç.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi)

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor