Showbiz 26 Tetor 2020

Në një lidhje me Vlashentin apo jo? Dojna Mema flet për herë të parë rreth jetës private

Showbiz

Moderatorja Dojna Mema, shpesh herë ka qenë në qendër të vëmendjes për jetën private dhe atë profesionale. E ftuar në ëmisionin “Why not”, ajo ka folur për herë të parë, rreth lajmet që u përfol shumë, për një lidhje të saj me këngëtarin Vlashent Sata.

Duket se dhe këtë herë nuk ka qënë shumë e qartë,përgjigjia e saj lë  vend për dyshime dhe pse fotografitë e rrjeteve sociale flasin qartë.

“Bëjnë njerëzit foto të njëjta. E njoh shumë mirë Vlashentin, kemi bërë edhe një produksion së bashku. Është një këngë e Vlashentit ku kanë nisur të gjitha aludimet ku unë jam pjesë e videoklipit. Të gjithë thanë që duket sikur është një këngë për ty. Unë jam në një raport dashurie, një raport i cili ka shumë vite që zgjat nuk është rishtaz. Ka 2 vite e gjysmë që zemra më rreh fort.” Ka thënë Dojna.

Mësa duket për të pohuar lajmin e një lidhje do të presim që Dojna të martohet!

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor