Showbiz 25 Tetor 2020

Pas kaq shumë vitesh dhe pas lindjes së vajzës, vjen ndryshimi drastik i Olta Bokës

Showbiz

Këngëtarja e cila u bë e njohur për publikun që në një moshë të vogël në emisionin “Gjeniu i vogël”, ka shumë pak muaj që është bërë mama e një vajze me emrin Gaia.
Ajo dhe partneri i saj Iv Gjoka, u bënë prindër për herë të parë në muajin korrik të këtij viti.
 
Në statuset e Oltës kemi parë se ardhja e vajzës në jetë ka sjell shumë ndryshime nga ana emocionale dhe shpirtërore, por që të sillte dhe një ndryshim të madh në pamje nuk e prisnim!


 
“Pas 3 muajsh ishte koha pë një ndryshim”, ka shkruar Olta përkrah një videoje ku tregon “look”-un e ri.
 

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor