Showbiz 23 Tetor 2020

Surpriza e Mariza Ikonomit për këngëtaren super të veçantë

Showbiz

Mariza Ikonomi është një këngëtare të cilën publiku e do, dhe njëra prej fanseve të saj është një vajzë, 15 vjeçare që duhet Noem Saliu.

Noemi Saliu, këngëtarja 15 vjeçare me Sindromën Doën ishte pjesë e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, si një këngëtare e veçante, e cila e përqafon artin dhe muzikën ndryshe.

Teksa po fliste për këngët e Mariza Ikonomit, idhullit të saj, vetë këngëtarja hyri në studio duke e surprizuar. Edhe pse nuk mundi ta përqafonte, Noemi gjeti rastin t’i shprehte gjithë dashurinë Marizës, duke e konsideruar tashmë mikeshën e saj të re.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor